Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Gjen portofolin e humbur para 26 vjetësh, po çfarë kishte në të

Një australian gjeti një portofol që e humbi 26 vjet më parë, pasi deti e hodhi në plazhin ku ai po festonte Vitin e Ri 1994 si adoleshent.

Paul Davis festoi mirëseardhjen në Lennox Head Beach në New South Wales në 1994, dhe pastaj ai humbi portofolin e tij.

Portofoli u gjet dhe fotot u postuan në Facebook për të gjetur pronarin e tij. Ai përmbante një kartë krediti, një kartë shëndetësore dhe disa karta të tjera, si dhe një faturë prej 5 dollarësh australianë.

Portofoli do t’i kthehet Davis në ditët në vijim, dhe ai deklaroi se planifikon ta ekspozojë në barin e tij.

Postime të ngjashme

Të gjitha detajet që duhet të dini para se të provoni BOTOX për herë të parë

Lea Muslija

A e uli pandemia numrin e atakëve të zemrës me 30% në vitin 2020?

Lea Muslija

Këto katër gjëra nga kuzhina janë zëvendësim i shkëlqyeshëm, nëse nuk keni detergjent rrobash

Dafina Vidishiqi

Thënia “besoni instinktit” është një mit

Dafina Vidishiqi

Harresa, përse ndodh?

Dafina Vidishiqi

Porsi skenë e ndonjë përralle – Shtëpiza parajse në xhungël të Kostarikës

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...