Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Gjenden dy të miturat nga Mramori i Prishtinës

Dy vajzat e mitura të cilat u raportuan si të zhdukura nga fshati Mramor i Prishtinës, janë gjetur shëndosh e mirë.

Sipas raportit të policisë, të miturat janë gjetur më datë 05.04.2021.

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se vajzat e saj të mitura dy femra kosovare kishin dalur nga shtëpia dhe më nuk janë kthyer në shtëpi, përpos që njëra nga vajzat kishte komunikuar me ankuesen (nënën) përmes rrjetit social dhe i kishte thënë se ishin nisur për Prishtinë. Raport Shtesë: Sot me datë 05.04.2021 viktimat e raportuara si persona të  zhdukur  janë gjetur shëndosh dhe mirë. Rasti nën hetime”, thuhet në raport. /Telegrafi/

Postime të ngjashme

Sanksionohen 106 shoferë në Saraj

Zekirija Haxhiu

Arrestohet në Bllacë 38 vjeçari nga Shkupi

Dafina Vidishiqi

Keqpërdorim seksual i të miturës dhe vozitje në gjendje të dehur, arrestohen dy persona në Podujevë

Dafina Vidishiqi

Ajrovskit nga Prilepi iu shqiptua masa e paraburgimit pasi në kamionin që po voziste u zbuluan 324 kilogramë kokainë

Dafina Vidishiqi

Gjashtë të lënduar në një aksident në Klinë

Dafina Vidishiqi

Në Shkup sanksionohen 247 shoferë, 106 për drejtim të shpejtë të automjetit

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...