Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Gjendet 26-vjeçarja nga Skenderaj, ishte zhdukur nga 19 tetori

Zhurnal Ads

Është gjetur 26-vjeçarja Egzona Ferati, e cila ishte raportuar e zhdukur që nga 19 tetori.

Lajmin për gjetjen e 26-vjeçares, e ka bërë të ditur Ridvan Tahiri.

Egzona u gjet jo edhe në gjendje të mirë. Gjallë dhe e ligsht me shëndet”, shkruan Tahiri.

Ndryshe, sot ishte organizuar aksion masiv për gjetjen e Egzonës, që ishte paralajmëruar nga kryetari i komunës së Skenderajt, Bekim Jashari.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Heqja e flamurit kombëtar në Koshare nga prifti serb, OVL e UÇK-së fajëson institucionet e vendit

admin

U arrestua pasi po udhëtonte tranzit në Serbi, Ministria e Jashtme e Kosovës dënon ashpër gjestin e autoriteteve serbe

admin

Shteti dëmton naftëtarët me miliona euro, kërkohet nga MTI shfuqizimi i udhëzimeve administrative

R ZH

Kosova e gatshme të dërgojë FSK-në në Kroaci pas tërmetit

S.B.

Policia e Kosovës heton vdekjen e një personi në afërsi të Liqenit të Badovcit

T E

Hoti: Të shfrytëzohet momentumi pas nënshkrimit të marrëveshjes në Uashington

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...