Gjendet 7-vjeçari i zhdukur në Shëngjin

Policia ka arritur të gjej një fëmijë të shpallur të humbur në zonën e plazhit të Shëngjinit. Mësohet se djali vetëm 7-vjeçar është pikasur nga policia dhe është dorëzuar tek familjarët pa asnjë problem shëndetësor.

 

Njoftim i policisë

Shëngjin, Lezhë

Patrulla e plazhit Shëngjin, në zonën e Kunes, ka bërë të mundur gjetjen e një fëmije 7 vjeçar, i cili kishte humbur pranë kësaj zone.

Punonjësit e Policisë ua dorëzuan fëmijën familjarëve shëndoshë e mirë.

Policia në shërbim të komunitetit, për çdo problem telefononi 112, sigurojmë reagim të menjëhershëm.

Related posts

Aeroporti i Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm “Në rast se do të udhëtoni në Itali, duhet të plotësoni këto kushte”

D V

Qytetarët nga Kosova drejt bregdetit shqiptar, fluks i veturave në segmentin Morinë – Kukës

D V

Nis bashkëpunimi mes Policisë së Shqipërisë dhe Kosovës për sezonin veror

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More