Agjencia Zhurnal.mk
Kulturë

Gjendet e pajetë aktorja e njohur

Aktorja e njohur ndërkombëtare, Broselianda Hernandez, është gjetur e pajetë në breg të plazhit në Miami Beach.

Ende nuk dihen shkaqet e vdekjes së 56-vjeçares nga Shtetet e Bashkuara.

Një dëshmitar njoftoi policinë të mërkurën herët pasi gjeti një grua pranë vijës bregdetare, tha zëdhënësi i policisë së Miami Beach, Ernesto Rodriguez.

Zyrtarët dhe zjarrfikësit më vonë e identifikuan atë si Hernandez.

Aktorja e lindur si Havana kishte jetuar në Miami për disa vjet pas një karrierë në Kubë.

Postime të ngjashme

Ndërron jetë aktori i njohur amerikan

Dafina Vidishiqi

Koncert “Oboe dhe Kitarë” sonte në Kërçovë

Zekirija Haxhiu

Me vepra bëhu model, jo me fjalë

Lea Muslija

“Anibari” dhe Kohavisioni vazhdojnë bashkëpunimin

Lea Muslija

ITSHKSH dhe QSPA nënshkruajnë memorandum bashkëpunimi

Zekirija Haxhiu

Doli nga shtypi libri “Xhamia simbol i Shkupit”

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...