Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Gjendet e vdekur një 22 vjeçare në Shtip

Shtip, 21 nentor – Më 20.11.2020 në Shtip u raportua se K.V. rreth orës 07:00 në shtëpinë e saj në rrugën Bulevar JNA në Shtip, ajo gjeti vajzën e saj SV (22) pa ndjenja.

Një mjek i ambulancës shpalli atë të vdekur, ndërsa vendi i ngjarrjes është inspektuar dhe po merren masat për zbardhjen e plotë të rastit

Ngjarja u raportua në Prokurorin Publik, me urdhër të të cilit trupi i të ndjerës do të jepet për autopsi.

Postime të ngjashme

Aksident trafiku, rrokulliset kamioni në afërsi të Strazhës

R Zh

Ky është shoferi i kamionit nga RMV, ku u sekuestruan 300 kg kokainë në Durrës

Dafina Vidishiqi

Arrestohet një person në Manastir, kapet me lëndë narkotike

Dafina Vidishiqi

Kapet 300 kg kokainë në Portin e Durrësit, gjendet në kamionin e një shtetasi nga Maqedonia e Veriut

Dafina Vidishiqi

Shtip, gjendet i vdekur një 38-vjeçar

R Zh

Një qytetar i Dibrës është plagosur me armë zjarri

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...