Agjencia Zhurnal.mk

Gjendet e vdekur një 55 vjeçare në një shtëpi pushimi

Shkup, 19 maj – Një grua pesëdhjetë e pesë vjeçare nga fshati Jankoec u gjet i vdekur në shtëpinë e miqve nga i njëjti fshat. Sipas deklaratave të të pranishmëve në shtëpi, ajo dy ditë më parë me burrin e saj shkoi për vizitë. Burri tha se ajo rreth orës 22.30, u shtri për të fjetur dhe ndoshta vdiq gjatë natës.

Inspektimi u krye nga një prokuror publik dhe një ekip nga stacioni i policisë së Resnjës. Sipas urdhrit të Prokurorit Publik, trupit të të ndjerit është dërguar për autopsi, njoftoi Ministria e Punëve të Brendshme.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...