Agjencia Zhurnal.mk

Gjendet e vdekur një grua në Suharekë

Suharekë, 13 janar- Një grua është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e saj në Suharekë. Rasti ka ndodhur të dielën.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet relevante dhe mjeku kujdestar.

Me vendim të prokurorit trupi i viktimës është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore, njofton raporti 24 orësh i Policisë së Kosovës përcjellë Klan Kosova.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...