Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Gjendet i mbytur në bregdet një 30-vjeçar në Vlorë

Vlorë-  Një person i moshës rreth 30-vjeçare është gjetur i mbytur mesditën e sotme në Vlorë.

Ngjarja e rëndë është regjistruar në orën 11:15, në afërsi të Petroliferës, ndërsa policia po punon për identifikimin e personit të mbytur.

Njoftimi i policisë:

 Më datë 08.02.2021, në orën 11:15, në afërsi të Petroliferës, Vlorë, është gjetur i pajetë në breg të detit, dyshohet i mbytur, një shtetas i seksit mashkull, ende i paidentifikuar, rreth 30 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Postime të ngjashme

Shuhen flakët në disa zona në Gjirokastër, policia identifikon dy nga autorët të dyshuar për vënien e zjarrit

D V

Situatë e rëndë në Vlorë, zjarret i afrohen banesave në Dukat të ri

D V

Aksident trafiku në Ferizaj, humb jetën një 17 vjeçar

D V

Zjarr në Kalanë e Beratit, zjarrfikësit dyshojnë se është e qëllimshme

D V

Fshihej në Shqipëri, arrestohet amerikano-kanadezja

D V

Meta: 70 vatra aktive zjarri në Shqipëri po rrezikojnë rëndë pasuritë natyrore

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...