Gjendet i mbytur në Liqenin Artificial një i moshuar

Një i moshuar është gjetur i mbytur në Liqenin Artificial të Tiranës.

 

Policia njofton se bëhet fjalë për një 70-vjeçar, i cili nuk është identifikuar ende.

“Rreth orës 19:05, tek Liqeni Artificial, është konstatuar i mbytur një shtetas ende i paidentifikuar, i gjinisë mashkullore, rreth 70 vjeç”, njofton policia.

Ndërkohë grupi hetimor ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e tij dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Related posts

Arrestohet një i mitur, i dyshuar për dhunim

D V

Gjithsej 173 kundërvajtje në komunikacion në Shkup

D V

15 vjeçarja nga jetimorja në Shkup niset për në Veles, atje dhunohet nga dy persona

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More