Gjendet i mbytur një person në Vlorë

Një person është gjetur i mbytur në Vlorë këtë të mërkurë. Ka qenë një peshkatar që ka konstatuar kufomën në zonën e Petroliferës në Vlorë.

 

“Më datë 13.10.2021, në orën 09:00, në afërsi të molit të Petroliferës, Vlorë, është gjetur i pajetë, një shtetas ende i paidentifikuar”, njoftoi policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Related posts

Policia e Ferizajt me aksion ndaj lëmoshë kërkuesve, gjobit një 69 vjeçar

D V

Mbytet në plazhin e Shëngjinit pushuesi nga Kosova

D V

Kokaina në Durrës, Policia: U gjet në konteinerin e “Alba exotic fruit”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More