Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Gjendet i pajetë një 29-vjeçar në Shkodër

Një person është gjetur i pajetë në një banesë dykatëshe të pabanuar në lagjen “Ahmet Haxhija” në Shkodër.

Policia bën të ditur se viktima është shtetasi A. D. 29 vjeç.

Nga të dhënat e para të policisë, dyshohet se ky shtetas ka humbur jetën disa ditë më parë si pasojë  e përdorimit të tepërt të lëndëve narkotike.

Postime të ngjashme

Gjendet një person i vdekur në Koçan

D V

Shkoi të lahej me familjen, humb jetën në lumin Buna 13 vjeçarja nga Shkodra

D V

Lezhë/ Shiste kanabis, në pranga 25-vjeçari

D V

Arrestohet ish-juristi i Hipotekës në Lushnje, falsifikoi dokumente dhe regjistronte prona në emër të disa personave (EMRI)

D V

Në Shkup janë shqiptuar 184 sanksione, 39 për ngasje të shpejtë

Z H

Pas mosmarrveshjes me gruan kishte rrëmbyer dy fëmijët e tij, pas 10 vitesh arrestohet në Prizren shqiptari më i kërkuar në Austri

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...