Agjencia Zhurnal.mk

Gjendet i vdekur kryetari i Seulit, pasi u raportua i zhdukur orë më parë

Kryetari i kryeqytetit të Koresë së Jugut, Seul, u gjet i vdekur, pasi u raportua si i zhdukur nga fëmijët e tij

Kryetari Park Won-së shpejti u raportua i zhdukur të enjten nga vajza e tij, sipas zyrtarëve. Vajza e tij i tha policisë se telefoni i tij ishte fikur.

Shkaku i tij i vdekjes nuk u raportua menjëherë. Policia kishte përdorur dron dhe qen në gjithë qytetin për ta gjetur atë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!