Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Gjendet i vdekur në një kanal 50-vjeçari në Vlorë

Zhurnal Ads

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Vlorë.

Mëngjesin e sotëm rreth orës 07:00, në lagjen “24 Maji”, në anë të një kanali është gjetur pa shenja jete shtetësi G. B., rreth 50-vjeç, banues në Vlorë, i cili vuante nga sëmundja e epilepsisë.

Nga verifikimet paraprake nuk konstatohen shenja dhune.

Dyshohet se ky shtetas është rrëzuar aksidentalisht kur ka qenë duke ecur dhe për pasojë është mbytur në kanal.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Braçe publikon pamjet e rralla: Sa keq! Këtë keni humbur

S.B.

Tërmeti në Turqi dhe në Greqi, reagon Meta: Shqipëria pranë vendeve mike në këtë moment të vështirë…

S.B.

Maturantja shqiptare del e para në Universitetin e Athinës, thyen rekord pikësh

admin

Mimi Kodheli apo Elisa Spiropali ministre e brendshme?

T E

“Agresiviteti i virusit ka rënë”, mjekët: Mos neglizhoni simptomat e para

admin

Kapet duke peshkuar në mënyrë të paligjshme në Lagadin të Ohrit

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...