Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Gjendet i vdekur në Prishtinë, personi që ishte zhdukur para disa ditësh

Policia ka gjetur një person të vdekur dje në rrugën 1 Tetori në Prishtinë, raporton Gazeta Express.

Sipas raporti të policisë trupi i pajetë ishte raportuar si i zhdukur dhe vdekje është cilësuar si e dyshimtë.

“PERSON I ZHDUKUR & VDEKJE E DYSHUAR: Rr. 1 Tetori, Prishtinë 31.08.2020-17:00. Në lidhje me rastin është raportuar se me 02.10.2020 është gjetur trupi i pajetë i viktimës mashkull  kosovar i cili kohë më parë ishte raportuar si person i zhdukur. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raportin 24-orësh të policisë./Express/

Postime të ngjashme

Një autobus doli nga rruga në Demir Hisar – nuk ka udhëtarë të lënduar

R Zh

Lajçak: Nëse ka vullnet politik në Kosovë e Serbi, marrëveshjen e arrijmë brenda disa muajsh

S.B.

Konjufca falënderon Norvegjinë për angazhimin lidhur me sigurimin e vaksinave për qytetarët e Kosovës

S.B.

Osmani takoi ambasadorin Minxhozi: Prioriteti ynë mbetet sigurimi i vaksinave për qytetarët

S.B.

Ekspertët të bindur: Kurti s’do ketë mundësi lëvizjeje, do t’i bëhet presion për dialogun

S.B.

937 pacientë të hospitalizuar për COVID-19, 45 në gjendje të rëndë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...