Kronika Shqipëri

Gjendet i vdekur në rrugë 66 vjeçari shqiptar

Zhurnal Ads

Durrës-  Një person është gjetur i vdekur në rrugë nga banorët e zonës në Arapaj të Durrësit.

Sipas policisë, viktima është V. Dh., 66 vjeç, banues në lagjen nr. 17, Durrës. Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se ky shtetas ka ndërruar jetë nga shkaqe natyrale.

Njoftimi i policisë:

Më datë 30.09.2020, rreth orës 08:15, në Arapaj, Durrës, është gjetur pa shenja jete në rrugë, nga banorët e zonës, shtetasi V. Dh., 66 vjeç, banues në lagjen nr. 17, Durrës.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se ky shtetas ka ndërruar jetë nga shkaqe natyrale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Postime të ngjashme

Shqipëria pranë vaksinës, Rama: Paguam kaparin për Covax-in

S.B.

Demiraj: Serbia po armatoset në shkelje të gjithë rregullave ndërkombëtare, Rama bën FOTO me Vuçiç

R ZH

COVID-19 “kyç” Parlamentin/ Kuvendi pret përgjigje nga Komiteti i Ekspertëve

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...