Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Gjendet marihuanë në automjetin e tetovarit

Zhurnal Ads

Në datën 28.10.2020 në orën 01.10,  në fshatin Pallçishtë e Sipërme – Tetovë, nëpunës policorë nga SPB Tetovë e kanë privuar nga liria A.A.(33) nga fshati Jellovjanë i Tetovës, sepse gjatë kontrollit të tij dhe automjetit “Folksfagen Golf”, me targa të Tetovës, të cilin e drejtonte, është gjetur marihuanë. A.A. është mbajtur në Stacionin policor të Tetovës dhe do të vijojë parashtresë adekuate.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Zbulohet armatim në Kumanovë

admin

Arrestohet një person në Rahovec, pasi shkaktoi aksident ku u lënduan pesë persona

S.B.

Malishevë, persona të panjohur vjedhin një kasafortë me ari dhe para

S.B.

Aksion i madh policor në Ohër, janë konfiskuar mbi 100 kg mariuhanë

admin

Një banor i Kumanovës në paraburgim për shitje të kokainës

admin

Lëndohen katër persona në një aksident në Shkup

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...