Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Gjendet në afërsi të Shëngjinit një jaht i braktisur, detajet e para

Një jaht është gjetur i braktisur në afërsi të Shëngjinit.

“Panorama” mëson se jahti ishte me flamur slloven dhe po punohet nga rojet kufitare të Shëngjinit për ta ankoruar në port.

Nuk dihet ende dinamika e ngjarjes, por autoritetet kanë nisur hetimet në lidhje me ngjarjen.

Postime të ngjashme

Edi Rama: Partia Socialiste merr 74-78 mandate

N E

Edi Rama prezenton masterplanit e portit të Durrësit

N E

Monika Kryemadhi: Emigrantët po kthehen të votojnë për ndryshim

N E

Trupat dhe tanket amerikane zbarkojnë në Shqipëri

N E

Basha: Rama e ka kuptuar se shumica dërrmuese e shqiptarëve duan ndryshim!

N E

ish-ambasadori Islam Lauka: Shqiptarët nuk kanë fuqi për tu bashkuar

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...