Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Gjendet një burrë i vdekur në Istog

Një person i gjinisë mashkullore është gjetur pa shenja jete të enjten rreth orës 13:00 në Istog, njofton Insajderi.

Siç njofton Policia e Kosovës për raportit 24 orësh, trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

“Është raportuar se viktima mashkull  kosovar është gjetur i vdekur. Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse dhe trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raport.

Postime të ngjashme

Mësohet nëse do të vendosen nesër masa të reja anti-Covid në Kosovë

T E

Ndëroi jetë Murat Jashari, vëllai i Komandant Kumanovës

T E

Hapen zyrat ndërlidhëse për bashkëpunim Kosovë-Israel

T E

Rritet numri i të infektuarve, 568 raste pozitive dhe katër të vdekur nga coronavirusi për 24 orë

S.B.

Automjeti që u përfshi nga zjarri po transportonte para

S.B.

Ambasadori anglez pajtohet me Kurtin se dialogu është i rëndësishëm dhe duhet të jetë i përgatitur mirë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...