Agjencia Zhurnal.mk

Gjendet një burrë i vdekur në pyll, një km larg shtëpisë së tij në Drenas

Një burrë pa shenja jete është gjetur në pyll, rreth një km larg shtëpisë së tij, mëngjesin e djeshëm rreth orës 05:18, në fshatin Sankovc në Drenas.

Policia e Kosovës njofton se në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse policore dhe ekipi i mjekësisë ligjore.

“Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML (Instituti i Mjekësisë Ligjore) për obduksion”, thuhet në raportin 24-orësh.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!