Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Gjendet një granatë dore në Viti

Policia ka bërë të ditur se ankuesja femër kosovare ka njoftuar se në oborrin e saj ka vërejtur një mjet të dyshuar të pashpërthyer.

Njësia për deminim e PK/së ka tërhequr mjetin me sukses.

Sipas njësisë në fjalë bëhet fjalë për granatë dore. Rasti ka ndodhur në Viti, dhe me vendim të prokurorit është iniciuar rasti në fjalë.

Postime të ngjashme

Bajatoviq: Elita e SHBA-së ka nevojë të prodhojë probleme, por s’është lehtë të shantazhohet Serbia

T E

Sulmi kibernetik në Ministrinë e Financave, Policia jep detaje

T E

Mbyllet një objekt hotelierik në rajonin e Gostivarit pasi ka punuar pas orarit të lejuar

T E

Janë gjetur katër migrantë në “mercedes” në fshatin Bansko në Strumicë

T E

Aksident i rëndë trafiku në Ponikva, një person e ka humbur jetën

T E

Mbyllet një lokal në Shkup, 6 persona shoqërohen në polici

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...