Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Gjendet një granatë e vjetër e pashpërthyer në Nagoriçanë të Vjetër

Zhurnal Ads

Në datën 01.12.2020 në orën 13.20 është denoncuar se në f.Dragomancë, komuna Nagoriçan i Vjetër, gjatë gërmimit, është gjetur një granatë e vjetër dore e pashpërthyer. Është kryer inspektim  në vendin e ngjarjes nga ekipi inspektues i SPB Shkup, ndërsa ekipi i Drejtorisë për mbrojtje dhe shpëtim, në mënyrë të sigurtë e kanë tërhequr granatën për procedurë të mëtutjeshme.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Grabitje në jug të Shqipërisë, arrestohet 1 person

admin

Gjithçka që dihet deri më tani për aksidentin në Rrugën e Kombit ku vdiqën 4 kosovarë

S.B.

Vdes radiologia Poliksena Stojanovska–Gjorgievska nga Kovid-19

Z H

Shtetasi turk kapet në “Deve Bair” me dokument të falsifikuar

admin

Zbardhet aksidenti me vdekje në Fushë-Krujë/ Dy të rinjtë po ndiqeshin nga policia, ishin në një tentativë grabitje. Kush është viktima (FOTO)

admin

Aksident i rëndë midis një traktori dhe dy veturave, një viktimë e disa të lënduar

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...