Gjendet një mjet i pashpërthyer në Shtime

Policia e Kosovës ka njoftuar se në fshatin Belincë të Shtimes është gjetur një mjet i pashpërthyer.

“Një mashkull kosovar ka raportuar se, në fushë kishte vërejtur një mjetë të dyshuar i pashpërthyer.

Njësiti përkatës policor ka bërë sigurimin e vendit të ngjarjes derisa njësitet për deminim i FSK-së dhe KFOR-it Amerikan kanë bërë shpërthimin e mjetit pa incidente”, thuhet në raport. 

Related posts

Policia jep detaje për vdekjen nga rryma të punëtorit të KEDS-it

D V

Aksion i madh policor në vendkalimin kufitar Bogorodicë, sekuestrohet sasi e madhe e drogës, 5 persona të arrestuar

D V

Arrestohet një person në Kaçanik për dhunë në familje

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More