Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Gjendet një person i plagosur në rrugë, dyshohet se është viktimë i një aksidenti

Një person është gjetur sot në mbrëmje në ŕrugë dhe dyshimet janë se është plagosur si shkak i një aksidenti.

Raportohet se, një burrë me moshë ende të paqartë, u gjet në rrugën kombëtare Elbasan-Librazhd.

Të dhënat e para sugjerojnë se personi i plagosur është goditur nga një automjet me targa të huaja.

Nuk ka të dhëna të mëtejshme për gjendjen e tij.

Postime të ngjashme

Meta vlerëson Kostandin Kristoforidhin me titullin “Nderi i Kombit”: ‘Zgjohuni shqiptarë!”, jehon thirrja e tij dhe e të gjithë etërve të Kombit

S.B.

Basha marrëveshje me Shoqatën Kombëtare të Biznesit të Vogël dhe të Mesëm: Një angazhim i përbashkët në mbështetjen tuaj, jeni shpirti i lëvizjes përpara të shoqërisë

S.B.

Rama nxjerr pamjet nga Rruga e Arbrit: Ëndrra 100 vjeçare do të jetë realitet

S.B.

“Do fitosh ti apo ne?”/ Rama takon mbështetësin e PD te Rruga e Arbrit

S.B.

Meta kthen ligjin për “Sigurimin e detyrueshëm në transport”: Nuk garanton cilësisht mbrojtjen e jetës së qytetarëve (Arsyet)

S.B.

Gjekmarkaj: Qeveria raciste e Ramës e ka lënë në mëshirën e fatit Shëngjinin. Vjen për të ngrënë peshk dhe nxjerr glaca propagande

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...