Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Gjendet një person i plagosur në Urën Vajgurore

Zhurnal Ads

Një person është gjendur i plagosur në Urën Vajgurore, bashkinë jugore të vendit, që tashmë quhet Dimal .

Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “Balkanweb” se ende nuk dihen rrethanat sesi ka ndodhur ngjarja.

Forcat policore janë tashmë në vendngjarje, për të zbardhur gjithçka. Sipas uniformave blu, kemi të bëjmë me vetëplagosje . Policia ka dhënë informacion zyrtar për këtë ngjarje.

Njoftimi i policisë:

Berat/Informacion paraprak

Më datë 29.11.2020, ora 19:00, është njoftuar Salla Operative se në fshatin Poshnje, Ura Vajgurore, tek karburanti ‘’Azizi’’, është vetëplagosur me armë zjarri shtetasi I.A.

Shtetasi I.A, është jashtë trezikut për jetën, po merr ndihmë mjeksore në Spitalin Rajonal Berat.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

BE i dhuron Shqipërisë 30 respiratorë

R ZH

Deklaratat e Metës për Vjosën, reagon kryeministri

admin

“Nuk jam mirë psikologjikisht”, dëshmon Tire Alldervishi, sanitarja që i mori 8 milionë lekë qytetares te Sanatoriumi

S.B.

Bllokimi i sheshit ‘Shqiponja’, si do të hyni dhe dilni nga Tirana

admin

Drejtori i OBSH për Europën takim me ministren Manastirliu: Keni vepruar shpejt dhe me kurajo

S.B.

‘Shuplaka’ gjermane – S’ka negociata, qeveria injoroi kushtet

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...