Gjendet një person pa shenja jete në Prishtinë

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një person është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Agim Çavdërbasha” në Prishtinë, të martën në ora 19:10.

“Është raportuar se në shtëpinë e tij është gjetur pa shenja jete viktima mashkull kosovar. Njësit relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes ku dhe është konstatuar vdekja e viktimës”, thuhet në raport.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion. 

Related posts

MPB konfirmon lajmin e Zhurnalit: Kapet marihuanë me vlerë 150 mijë euro

Z H

Hidhet granatë në shtëpinë e kandidatit për këshilltar në Shkup, Bajram (Foto)

Redaksia

Humbi jetën në aksidentin tragjik, ky është viktima në Rrugën e Kombit, udhëtonte me djalin

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More