Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Gjendet një trup i pajetë në rrugën e vjetër Ohër-Strugë

Një trup i pajetë është gjetur sot në afërsi të një uikend shtëpizës në rrugën e vjetër Ohër-Strugë. Informatat e para të pakonfirmuara flasin se bëhet fjalë për një grua 30 vjeçare. Ekipi i policisë dhe organeve tjera kompetente janë në vendngjarje dhe po kryejnë hetime.

Informata më të hollësishme nga SPB Ohër paralajmërojnë gjatë ditës.

Postime të ngjashme

Greqi/ Tragjedi në familjen shqiptare, makina përplas për vdekje 5-vjeçaren (FOTO)

S.B.

Policia e Tiranës i vë prangat 7 personave dhe shpall në kërkim një tjetër, sekuestrohet edhe heroinë

S.B.

Aksident në Shkup, lëndohen dy persona

S.B.

Vrau 27-vjeçarin para të gjithë shokëve, vetëdorëzohet në polici Marius Dema dhe një nga të kërkuarit

S.B.

Tre persona janë arrestuar në Gostivar, policia iu gjeti heroin

S.B.

Dje në Shkup u regjistruan 122 shkelje në trafik

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...