Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Gjendet pa shenja jete në hollin e spitalit, ndihmës anestezisti

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Tiranë. Ndihmës anestezisti i një spitali është gjetur pa shenja jete në hollin e spitalit.

Informacion paraprak

Më datë 21.09.2020, rreth orës  08:35, në hollin e një spitali privat , është gjetur pa shenja jete, ndihmës anestezisti i spitalit, shtetasi M.A., 46 vjeç.

Nga kqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune, ku dyshohet se është vdekje natyrale.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë  për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Postime të ngjashme

Bastisje në Gazi Babë, është arrestuar një diler i drogës

R Zh

Përplasi për vdekje 62-vjeçarin në Tiranë, arrestohet shoferi 37-vjeçar

S.B.

Luftimet në Izrael, goditje raketash pranë ambasadës shqiptare. Reagimi: Kjo situatë duhet të marrë fund

S.B.

Nga nesër do të mbyllet kalimi i makinave në njërin tub të tunelit të Kërrabës, zbuloni arsyen

S.B.

“Refuzon transparencën mbi 25 prillin”- Juristi i PD-së i drejton dhjetë pyetje publike KAS-it

S.B.

Rama-Manastirliu inspektojnë punimet e Spitalit të ri të Sëmundjeve të Brendshme: Përfundon brenda vitit, investim i qeverisë 14.8 milion euro

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...