Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Gjendet pa shenja jete nga familjarët 23-vjeçari kosovar

Një i ri është gjetur pa shenja jete nga familjarët e tij. Sipas mjekëve ai vdiq nga sulmi në zemër. Zëdhënësi i Policisë së Kosovës në Rajonin e Ferizajt, Agim Gashi, ka thënë për Gazetën Express se familja e kanë dërguar për kontrollim mjekësor trupin e 23-vjeçarit.

“Sot rreth orës 14:00 anëtarët e familjes e kanë sjellë një trup të pajetë të një 23 vjeçari dhe pas kontrollimit të mjekut, është konstatuar se i riu ka vdekur”

“Sipas mjekut dyshohet se i riu ka pësuar sulm në zemër”, ka thënë Gashi.

Ndryshe, trupi i pajetë i 23- vjeçarit është dërguar për obduksion në Prishtinë, ndërsa policia po merret me rastin.

Postime të ngjashme

Kërkohet mbështetje për fëmijët e mjekëve të vdekur në krye të detyrës në pandemi

Dafina Vidishiqi

Trillime, 6 vjet dhimbje e dënim i përjetshëm: Vazhdojnë dyshimet për historinë e Donjeta Pajazitaj

Dafina Vidishiqi

Konjufca: 12 qershori – sublimim i një rruge të gjatë dhe sakrificë përgjatë shekujve

Dafina Vidishiqi

MPJD: Serbët që kërkuan leje të enjten i refuzuam, ata që u kthyen mbrapsht sot s’kanë kërkuar leje

Dafina Vidishiqi

Konjufca: E kam të vështirë ta thërras Albinin kryeministër

Dafina Vidishiqi

Abdixhiku: Sot kujtojmë Ibrahim Rugovën, Adem Jasharin, UÇK-në dhe ata që dhanë jetën për liri

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...