Gjendet pa shenja jete një femër në Prizren

Policia e Kosovës ka raportuar se në Prizren është gjetur pa shenja jete një femër.

 

E njëjta është gjetur në shtëpinë e saj.

“Raportohet se viktima femër kosovare është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e saj. Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raport. 

Related posts

Një i mitur ka marrë lëndime të rënda nga goditja elektrike gjatë vjedhjes së telit nga nënstacioni

Redaksia

Dogana konfiskoi 1000 teste antigjen të padeklaruara për Kovid-19

Redaksia

Arrestohet gjatë operacionit antidrogë efektivi i RENEA-s. Në pranga dhe 4 të tjerë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com