Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Gjendet pa shenja jete një person në Prizren, dyshohet për vetëvrasje

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të vetëvrasjes në Prizren.

Rasti ka ndodhur të dielën, në ora 10:33 në Prizren.

“Vetëvrasje, Prizren, 16.05.2021-10:33. Raportohet se për shkaqe të pa njohura viktima mashkull kosovar është gjetur i pa shenja jete”, thuhet në raport.

Sipas dëshmitarit, babait të tij viktima ka pasur probleme psikike.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion.

Postime të ngjashme

Therret me thikë një person në Prishtinë

Dafina Vidishiqi

Hyri në testin për patent-shofer në emër të dikujt tjetër, arrestohet nga policia

Dafina Vidishiqi

Padi për dy të rinjë nga Haraçina, vodhën veturë dhe me të grabitën dhe bastore

Zekirija Haxhiu

Përleshje mes dy të punësuarve në pikëpagesën rrugore në Petrovec

Zekirija Haxhiu

Në Shkup 192 kundërvajtje trafiku, 31 për vozitje të shpejtë

Zekirija Haxhiu

Shqiptari nga Kosova vret të dashurin e ish-gruas në Belgjikë para syve të fëmijëve

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...