Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Gjendet pa shenja jete punëtori i një shkolle në Partesh

Një person pa shenja jete është gjetur ditën e hënë në fshatin Budrigë e ulët të Parteshit.

Në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës, thuhet se rasti ka ndodhur rreth orës 19:00, transmeton Telegrafi.

“Është raportuar se viktima mashkull kosovar në objektin e tualetit të shkollës fillore ishte gjete pa shenja jete. Viktima sipas informatave kishte qenë punëtor i një shkolle tjetër. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe ekipi mjekësor ku mjeku e ka konstatuar vdekjen e viktimës”, thuhet në njoftim.

Policia bën të ditur se me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Postime të ngjashme

Sa janë të sigurta të dhënat personale në Kosovë?

D V

Nagavci ka një kërkesë për mësimdhënësit: Shtatori duhet të na gjejë me punëtorë arsimorë të vaksinuar

D V

Kurti: Jemi të përkushtuar për mbrojtjen dhe përparimin e të drejtave të njeriut

D V

Gërvalla në Slloveni: BE-ja duhet ta ndalë ‘Mini-Shengenin’, i rrezikshëm për paqen në Ballkan

D V

Mungon një i akuzuar, dështon gjykimi ndaj Milaim Zekës dhe të tjerëve

D V

Gjykata Speciale ia ka vazhduar paraburgimin Salih Mustafës

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...