Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Gjendet vjedhësi i kuletës në Parkun e qytetit të Shkupit

Në datën 11.02.2021 në orën 10.25 në Stacionin policor të Bit Pazarit është thirur H.K.(50) nga Shkupi, për shkak dyshimit të bazuar për veprën e kryer penale sipas n.235 nga Kodi Penal i Republikës së Maqedonisë Veriut. Gjegjësisht në datën 02.02.2021 në një objekt shitës, i locuar në Parkun e qytetit, i dyshuari nga një person ka marrë kuletën me dokumente dhe të holla. Pa zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të rrastit kundër tij do të vijojë parashtresë adekuate.

Postime të ngjashme

158 shoferë të gjobitur në Shkup

Z H

Tetovë, arrestohen dy persona për posedim të lëndëve narkotike

Z H

Zhduket një vajzë në Gjakovë

D V

Aksidenti me fatalitet në Malishevë, arrestohet i dyshuari

D V

E reja shqiptare vritet në sy të dy fëmijëve në SHBA

D V

Aksident në Fier, 6 të lënduar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...