Maqedoni

Gjendja e deputetit Ziberi drejtë stabilizimit

Zhurnal Ads

Shkup, 8 shtator – Pas informacionit që deputeti i BDI-së, Arben Ziberi ishte i shtruar në Klinikën Infektive, në profilin e tij në Facebook, informacioni u konfirmua nga bashkëshortja e tij dhe ajo shkroi se tani gjendja e tij është e qëndrueshme.

Sipas njoftimit, pas testimit për Covid – 19 dhe përkeqësimit të shëndetit, Ziberi u pranua në Klinikën e Sëmundjeve Infektive, shkruajti gruaja e tij.

-Që dje, gjendja e tij është më e qëndrueshme dhe më e përmirësuar. Kujdesu për veten dhe mbroji të afërmit e tu, tha ajo.

Postime të ngjashme

24 persona kanë ndërruar jetë dhe 913 raste të reja me Covid-19

T E

VMRO vazhdon protestat kundër revanshizmit politik

T E

Deputetët miratojnë vendimin për përbërjen e trupave punues të Parlamentit

XH,I
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...