Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Gjendja e deputetit Ziberi drejtë stabilizimit

Shkup, 8 shtator – Pas informacionit që deputeti i BDI-së, Arben Ziberi ishte i shtruar në Klinikën Infektive, në profilin e tij në Facebook, informacioni u konfirmua nga bashkëshortja e tij dhe ajo shkroi se tani gjendja e tij është e qëndrueshme.

Sipas njoftimit, pas testimit për Covid – 19 dhe përkeqësimit të shëndetit, Ziberi u pranua në Klinikën e Sëmundjeve Infektive, shkruajti gruaja e tij.

-Që dje, gjendja e tij është më e qëndrueshme dhe më e përmirësuar. Kujdesu për veten dhe mbroji të afërmit e tu, tha ajo.

Postime të ngjashme

Vazhdon mbledhja e Komisionit për çështje historike, debati mbi figurën e Goce Dellçevit

B L

Në QS “Boris Trajkovski” sot do të vaksinohen deputetët

B L

Gjendja me Kovid-19 po qetësohet, kërkohet vigjilencë në periudhën që vijon

B L

Rrugët në disa vende të lagështa, intensiteti i komunikacionit mesatar

B L

Nuhiu takon Isenin / Gjuha shqipe edhe do të shkruhet edhe do të mbrohet gjithandej

R Zh

Komuna e Çairit shënon ditën e planetit Tokë

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...