Agjencia Zhurnal.mk

Gjiko e publikon këngën e re ‘Coco Jumbo’

Reperi Gjiko ka kohë qe e ka paralajmëruar se do ta lansojë projektin e ri muzikorë me titull ‘Coco Jumbo’ dhe pritjes së fansave i ka ardhur fundi.

Ai tanimë e ka publikuar këngën e re.

Kujtojmë që kënga e fundit e Gjikos ‘Bakllava’ u pëlqye shumë nga publiku. /Indeksonline/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...