Agjencia Zhurnal.mk

Gjiko me “Xhiro” –paralajmëron projekt special

Reperi Gjiko ka paralajmëruar sot një projekt për fansat e tij së shpejti.

Sipas një postimi të tij në Instagram ky projekt pritet që të jetë special dhe për të fansat duhet të presin edhe pak.

“Loading🔥🌪….#Xhiro Priteni se ja vlen ky projekt osht shume special😁🤘🏻”, ka shkruar reperi.

Këtë projekt duket se ai e ka përgatitur gjatë pandemisë dhe e lanson atë pikërisht në kohën e duhur pasi që vera është afër dhe se tashmë mund të fillojnë përgatitjet për mbrëmje muzikore varësisht nga lehtësimi i masave për COVID-19.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...
error: Content is protected !!