Gjilan, nëna raporton se vajza e saj e mitur është dhunuar seksualisht

Një vajzë e mitur dyshohet se është dhunuar seksualisht në Gjilan.

Rastin në Polici e ka raportuar nënë e viktimës, transmeton Telegrafi.

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se vajza e saj femër kosovare e mitur dyshohet se është dhunuar nga një i dyshuar mashkull kosovar”, thuhet në njoftim.

Policia bën të ditur se i dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Related posts

Aksident në Shkup, lëndohen tre persona

D V

Organizoi aheng në shtëpi edhe pse është e ndaluar, dasmori kërcënoi edhe policët!

D V

Mbyllet një lokal në Gostivar, arrestohen pesë valltare

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More