Agjencia Zhurnal.mk

Gjinekologjia bën një vend tjetër për të shtatzënat e infektuara me Covid

Gjinekologia Flora Belegu ka njoftuar sonte, në një lidhje për “RTV Dukagjinin”, se nga sot në Klinikën e Gjinekologjisë është krijuar një repart operativ i ndarë që do t’i trajtojë edhe pacientët me Covid-19.

Belegu thotë se katër paciente në Gjinekologji janë të prekura me Covid-19. “Tri janë shtatzëna, ndërsa njëra është lehonë. Gjendja e të triave është stabile dhe po trajtohen edhe me oksigjenoterapi”, ka treguar ajo.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...