Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Gjirokastër/ Po transportonte bimë narkotike, arrestohet polici

Dy persona janë arrestuar gjatë kësaj të premteje nga Policia e Gjirokastrës.

Këta dy shtetas janë arrestuar pasi po bënin transportin e bimëve narkotike me automjetin e tyre.

Shtetasit e arrestuar janë Alvin Kristo, 23 vjeç , punonjës policie dhe K.H, 16 vjeç.

Gjatë kontrollit në automjetin e tyre janë gjetur dhe sekuestruar bimët narkotike, arma e shërbimit të punonjësit të Policisë dhe 3 aparate celular.

Ndalimi i tyre është bërë në aksin rrugor Dukaj-Salari.

Postime të ngjashme

Fundi i maratonës së Gramoz Ruçit

Dafina Vidishiqi

Detaje nga aksidenti në Vlorë, kush është 22-vjeçari që po e ndiqte policia, dyshohet se kishte armë

Dafina Vidishiqi

Aksident me fatalitet në Vushtrri, humb jetën një 59 vjeçar

Dafina Vidishiqi

Kongresi, vendimet e rëndësishme që morën 3000 delegatët socialistë

Dafina Vidishiqi

Greqia shtyn masat deri në 21 qershor për kufirin me Shqipërinë

Dafina Vidishiqi

12 raste të reja me coronavirus në Shqipëri

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...