Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Gjithçka gati për fillimin e procesit edukativo – arsimor në kopshtet për fëmijë të komunës së Çairit!

Shkup, 8 shtator – Gjatë gjithë kësaj periudhe në bashkëpunim me udhëheqësitë e kopshteve për fëmijë “Fidani” dhe “Borëbardha” u përkujdesëm për realizimin e të gjitha masave preventive të definuara në protokolet shëndetësore për mbrojtje nga virusi Covid 19, pastruam, dezinfektuam dhe pajisëm me mjetet e nevojshme higjienike këto hapësira që dita e nesërme ti gjejë fëmijët tanë në hapësira të sigurta për mirëqenien e tyre shëndetësore.

Me vëmendje do të përcjellim mbarëvajtjen e procesit edukativ duke qenë në gatishmëri të plotë për t’iu përgjigjur çdo nevoje që kanë kopshtet për fëmijë. Stafit të kopshteve dhe fëmijëve ju uroj fillim të mbarë dhe shumë shëndet!

https://www.facebook.com/VisarGaniu.Cair/posts/2626216391040346?tn=-R

Postime të ngjashme

Rinkeviçs pas takimit me Dimitrovin: Shpresoj se Maqedonia e Veriut do të jetë anëtarja e 28-të e BE-së

R Zh

Kuvendi e përfundoi debatin për Projektligjin një pjesë e Malit Sharr të shpallet Park nacional

R Zh

Gjykata Civile dhe Penale Shkup do të përforcohen me nga tre gjyqtarë, vendosi Këshilli Gjyqësor

R Zh

Gjermania kategorikisht kundër ndryshimit të kufijve në Ballkanin perëndimor

Z H

39 viktima dhe 603 raste të reja me Covid në Maqedoni

Z H

Universiteti i Tetovës së bashku me Ambasadën e SHBA-ve në vendin tonë dhe Këndin Amerikan në Tetovë shënuan Ditën e Planetit Tokë

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...