Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Gjoba për 36 motoçiklistë në Shkup

Ministria e Brendshme edhe gjatë ditës së djeshme (02.05.2021) vazhdoi me kontrollet në fushën e trafikut, me këtë rrastë vetëm në territorin e Shkupit janë sanksionuar 61 vozitës, prej tyre: shtatë për tejkalim të shpejtësisë, 10 për automjete me defekt teknik dhe të paregjistruara dhe 36 sanksione për shkelje të kryera nga motoçiklistët.

Nga MPB-ja njoftojnë se kontrollet e trafikut vazhdojnë në ditët në vijim.

Postime të ngjashme

Një person i pastrehë ka ndërruar jetë në rrugën “Maqedonia”

R Zh

Heroinë në shtëpi/ Arrestohet shpërndarësi 32-vjeçar, i dënuar më parë

S.B.

Bastisje në Gazi Babë, është arrestuar një diler i drogës

R Zh

Përplasi për vdekje 62-vjeçarin në Tiranë, arrestohet shoferi 37-vjeçar

S.B.

Nuk i bind policisë për të ndaluar, arrestohet 51-vjeçari në Fier

S.B.

Vlorë/ Gjendet predha e paplasur, dyshohet se i përket Luftës së Dytë Botërore. Banori: Ja hoqa dheun me terezi dhe e ngrita me duar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...