Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Gjobat anti-covid nuk përbëjnë problem për Cristianon dhe Georginën, dyshja vazhdojnë t’i shijojnë pushimet dimërore

Përkundër faktit që janë kritikuar për pushimet e tyre, Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo po vazhdojnë të shijojnë disa ditë të mira pushimi me njëri-tjetrin.

Ata po i kalojnë pushimet dimërore në Alpe, duke shijuar shëtitjet me motor bore.

Çifti kanë publikuar në rrjetet sociale disa imazhe të përbashkëta, ku shihen mjaft të lumtur në krahët e njëri-tjetrit.

Ka qenë Georgina ajo e cila ka ndarë me fansat e saj në Instagram disa fotografi krah Ronaldos, ku shihet teksa i jep një përqafim të ngrohtë atij.

Dyshja u kritikuan javë më parë për thyerjen e rregullave anti-covid, ku sipas mediave të huaja rrezikonin të dënoheshin deri me 400 euro gjobë.

Por mesa duket gjobat nuk janë kthyer në një problem për dyshen, që të vazhdojnë t’i shijojnë momentet e bukura së bashku në këtë periudhë dimri.

Postime të ngjashme

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

I shkruan: “Ca kosovarë i kanë lënë serbët kot gjallë”, Vesa Luma reagon e shokuar

D V

Morena Taraku ngacmon imagjinatën e fansave me një fotografi atraktive para pasqyrës, duke pozuar e mbuluar vetëm me peshqir

D V

Rita Ora duket elegante me kostum të zi dhe flokët e saj kaçurrele

D V

Vera Ora vazhdon pushimet në bregdetin shqiptar, merr vëmendjen me fotografitë në bikini

D V

Adelina Tahiri mahnit me linjat trupore në bikinit shumëngjyrëshe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...