Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Gjobiten 463 qytetarë për mosmbajtjen e maskës mbrojtëse

Gjatë ditës së djeshme, në territorin e gjithë vendit, masën për mbrojtje personale nuk e kanë respektuar 463 persona. MPB në vazhdimësi ju bën apel qytetarëve të respektojnë masat dhe protokollet e sjella nga Qeveria që kanë për qëllim parandalimin e koronavirusit.

Postime të ngjashme

Aleanca për Shqiptarët: Fton Qeverinë të jenë më të përgjegjshëm në parandalimin e rreziqeve nga zjarret

D V

Mickoski niset drejt Koçanit

D V

Bullgaria do të dërgojë ndihmë për shuarjen e zjarreve në Maqedoni

D V

Zaevi: Unë dhe disa ministra jemi nisur drejt Koçanit

D V

Në territorin e Qytetit të Shkupit intervenime për 16 zjarre, të gjithë janë lokalizuar

D V

Po evakuohen personat e palëvizshëm dhe prona pas zjarrit në lokalitetin Pasjak në rajonin e Pehçevës-Dellçevës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...