Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Gjobiten 85 shoferë në Ohër dhe Strugë

Shkup, 18 qershor – Sot (18 qershor) nga ora 09:00 deri në 16:00 SPB Ohër zhvilloi kontrolle të intensifikuar në komunikacion, me çka janë gjobitur 85 shoferë, nga të cilët 45 në territorin e Ohrit, 25 territori i Strugës, dhe 15 në territorin e Kërçovës.

Kontrollet e intensifikuara në komunikacion do të vazhdojnë edhe në ditët në vijim.

Nga MPB u bëjnë thirrje qytetarëve që të respektojnë rregullat në komunikacion në mënyrë që të rrisin sigurinë në komunikacion dhe së bashku të kontribuojnë në rrugë më të sigurta.

Postime të ngjashme

Punëtorët e ndërtimtarisë punojnë në temperatura mbi 40 gradë Celsius

D V

BESA themeloi nëndegën në Çellopek

D V

Qeveri: Sllavica Kotirova drejtoreshë e re e doganave

D V

Vetëm 35% e të punësuarve në Maqedoni marrin paga mbi mesataren

D V

Moti për ditët në vijim në Maqedoni

D V

Xhambaski: Nëse respektohen “vijat e kuqe”, komisioni maqedono-bullgar nuk do të mund të funksionojë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...