Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni Sport

Gjocaj Boxing Promotion dhe Arena Ring ndajnë mirënjohje për kontributin e Zhurnal në evenimentet e boksit

Shkup, 31 dhjetor – Zhurnal.mk – Gjocaj Boxing Promotion dhe Arena Ring Management Promotion, i kanë ndarë mirënjohje Agjencisë së Lajmeve Zhurnal në shenjë të mbështetjes së sportit kosovar dhe organizimit profesional të boksit.

Kjo mirënjohje vjen si shpërblim për kontributin rreth organizimit të evenimenteve profesionale të boksit. Ata janë mirënjohës për mbështetjen dhe veprat tona.

Njëherit Zhurnal i faleminderon Gjocaj Boxing Promotion dhe Arena Ring Management Promotion për mirënjohjen e ndarë, duke shpresuar që bashkëpunimi do të vazhdojë edhe në të ardhmen.//Zhurnal.mk

Postime të ngjashme

Ministria e Ekonomisë: Nuk ka prolongim të afateve për llogaritë përfundimtare

R Zh

Kyçyk: Marrëdhëniet e mira fqinjësore pjesë e rëndësishme e procesit, por jo nga korniza negociuese

Z H

Në Kuvend dorëzohet iniciativa që Maqedonia të bëhet një njësi zgjedhore

Z H

Lotët e Bujar Osmanit për bullgarët, goditje e ashpër nga Skender Rexhepi – Zejd

R Zh

Alternativa: Nuk i bashkangjitemi Qeverisë, kemi programin tonë zgjedhor

Z H

Komisioni Evropian kërkon nga të gjithë të mos e politizojnë regjistrimin

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...