Agjencia Zhurnal.mk

Gjuajtje me armë në Bit Pazar, arrestohet autori

Mbrëmë vonë janë regjistruar gjuajtje me armw në rajonin e Bit Pazarit.

Nga MPB informojnë se në orën 1:20 pas mesnate zyrtarët policorë e kanë privuar nga liria N.M.(33) nga Shkupi.

Personi është arrestuar pas denoncimit paraprak të D.I.(29) nga Shkupi se disa ditë e ka shqetësuar N.M. dhe se ai me pistoletë ka gjuajtur kah banesa e D.I., por nuk ka të lënduar. Hetim në vendin e ngjarjes ka kryer ekipi i SPB-Shkup dhe janë duke u ndërmarrë masa për zbardhjen e rrastit, thonë nga policia.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...