Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Gjuajtje me armë në Poliklinikën e Çairit

Shkup, 27 shkurt – Mbrëm rreth orës 1.30 të mëngjesit, në parkingun prapa Poliklinikës së Çairit, një person prishi rendin dhe qetësinë publike duke qëlluar me armë zjarri.

“Pjestarët e policisë inspektuan vendin dhe gjetën tetë gëzhoja plumbash,” tha Ministria e Brendshme duke theksuar se po merren masa për zbardhjen e rastit.

Postime të ngjashme

14 të vdekur nga koronavirusi në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit

S.B.

Drejtim mjeti pa leje dhe në gjendje të dehur, 6 shoferë të arrestuar, 78 patenta të pezulluara në vend

S.B.

Lëndohet një polic në aksident trafiku në Shkup

S.B.

Covid 19 i mer jetën zjarrfikësit të njohur nga Shkupi, Nuredin Mustafa

Z H

Korçë/ Iu gjet një automatik pa leje dhe disa fishekë në shtëpi, arrestohet 41-vjeçari

S.B.

Vrasje në tentativë në Pejë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...