Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Gjuajtje me armë zjarri në Çairçanë

Disa çaste pas mesnate në Çair të Shkupit janë dëgjuar të shtëna me armë, informon Zhurnal.

Incidenti ka ndodhur në Çairçanjë përballë super marketit “Harbin”. Policia menjëherë doli në vendngjarje.

Për më tepër detaje policia do të njoftojë gjatë ditës.//Zhurnal.mk

Postime të ngjashme

Prokuroria kumton detaje për aksionin anti-drogë: Janë arrestuar 6 persona

R Zh

Disa persona në Prishtinë e rrahin një femër dhe e detyrojnë të abortojë

S.B.

EMRAT/ Ish-kryeplaku dhe i biri në krye të grupit të trafikut të drogës! Si bëhej shitja nga Korça në Fier

S.B.

Një automjet me 12 emigrantë është rrokullisur derisa po ikte nga policia

S.B.

Dje në Shkup u sanksionuan 217 vozitës

S.B.

Pejë: Arrestohen shtatë persona për bixhoz të paligjshëm

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...