Agjencia Zhurnal.mk

Desktop Under Menu 1

Desktop Under Menu 2

Gjuan me armë, arrestohet 48 vjeçari nga Sllupçani

Likovë, 18 maj – Para një ore policia ka arrestuar një 48 vjeçar me iniciale N.M nga fshati Sllupçan i Likovës pasi ka shkrepur me armë zjarri. Motivet siç bëhen të ditura lidhen me një mosmarrëveshje ndërfqinjësore.

Ndërkohë rreth orës 19:30 minuta në Kumanovë është evidentuar edhe një rast i shkrepjes me armë zjarri. Policia është në kërkim të një personi i cili ka shkrepur me armë derisa ka qenë në lëvizje me veturë. Nuk dihet identiteti dhe lloji i veturës.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...