Agjencia Zhurnal.mk

Gjykata Apelit anulon seancat publike dhe dëgjimore

Shkup, 23 prill – Zhurnal.mk – Seancat publike dhe dëgjimore pranë Gjykatës së Apelit Shkup, të përcaktuara në periudhën e kohëzgjatjes së gjendjes së jashtëzakonshme, janë anuluar, theksohet në kumtesën e Gjykatës.

Siç kumtoi sot Gjykata e Apelit, palët dhe opinioni do të informohen në mënyrë plotësuese për ditën e mbajtjes së seancave të anuluara, publike dhe dëgjimore./Zhurnal.mk

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...